Złota linia - O Nas

„Pamiętam jak 25 lat temu otwierałem swoją pracownię złotniczą z nadzieją na  stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł zrealizować swój pomysł na biżuterie. Spełniając tym samym swoje małe, osobiste marzenie, zamknięte w kawałku złota lub srebra.” –  Leszek Prus, Założyciel Złotej Linii


Złota Linia powstała w 1990 roku, jako miejsce wyjątkowych projektów dla wymagających Klientów. Jej założycielem jest mój Ojciec. Człowiek z pasją do tworzenia urokliwej i oryginalnej biżuterii.  Już od 35 lat z wielką satysfakcją kreuje autorskie, niepowtarzalne modele jubilerskie. Mistrz złotnictwa, który dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu szkoli i egzaminuje kolejne pokolenia złotników. Specjalista, który każdego dnia w swojej pracowni, wyrabia w sobie wrażliwość pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań swoich Klientów.


Mimo upływu czasu, dużej konkurencji oraz w dobie masowo produkowanej biżuterii, Złota Linia nie przestaje tworzyć. Teraz wspólnie w rodzinnym gronie, wraz z profesjonalną kadrą jubilerską, realizujemy unikalne, ekskluzywne zlecenia naszych Klientów. Każdy produkt komponujemy ręcznie, z najwyższą precyzją i dbałością o jakość materiałów. Starannie i trafnie dobieramy certyfikowane kamienie szlachetne. Łączymy tradycję  z najnowszymi trendami. Wierzymy w to, że nie jest to jedynie kawałek maszynowo przetworzonego metalu, a fantastyczny środek wyrazu naszej osobowości.


Kreowanie biżuterii przynosi nam niesamowitą satysfakcję, a rzesze stałych, zadowolonych Klientów są tego doskonałym potwierdzeniem. W profesjonalny sposób dzielimy się naszą wiedzą i na długie lata sprawiamy przyjemność zarówno kupującym jak i obdarowanym.


Aleksandra Prus

Właściciel Złotej Linii

 

Pierścionke z Turmalinem Pariba

Marimour

tolpa

kręgle

hotel piotr

lady fit

Złota Linia - Biżuteria z duszą - Obrączki na zamówienie

artflors

uroda

Kontakt

Złota Linia

ul.Traugutta 84

50-418 Wrocław

 

Tel:   (71) 34 377 36

Kom: 697979811

601755336

 

e-mail: zlotalinia@gmail.com

 

© 2019 Sklep internetowy Złota Linia. Realizacja strony: www.hyh.pl. Polityka prywatności.