Spersonalizowane obrączki czyli…Co wygrawerować na obrączkach? Jakie są możliwosci techniczne?

Obrączka to niewątpliwie symbol miłości. Mały przedmiot, który codziennie utwierdza nas w tym, że jesteśmy mężem i żoną, przypominając chwile szczęścia i wzruszenia. Dzięki współczesnej technice możemy sprawić, że nabierze ona wyjątkowości i już nikt nie pomyli jej ze zwykłym pierścionkiem.

Wszystko to, dzięki oferowanej przez ZlotaLinia.com możliwości grawerowania, nie tylko tradycyjnych napisów, ale teraz również niemal każdej grafiki, dzięki grafice komputerowej cnc. Wasze obrączki mogą zatem uwieczniać Wasze odciski palców, przeplatające się serca symbolizujące Waszą nierozerwalność, wzór nieskończoności – taki, jak nieskończona jest Wasza miłość, białe gołębie, linię życia, EKG Waszych serc, zapis głosu, współrzędne miejsca, w którym się poznaliście czy inny ważny i przewijający się przez Wasze życie symbol. Tak naprawdę ogranicza Was tylko wyobraźnia.. i powierzchnia.

Grawerowanie obrączek ślubnych sprawia, że stają się one jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, po prostu Wasze i towarzyszą Wam przez całe życie. To coś więcej niż metal zawieszony na palcu i dzięki możliwości grawerowania na ZlotaLinia.com możecie teraz zadbać o to, by stał się jednym na milion, wartym więcej niż tysiąc słów.

Chcesz zamówić grawer napisz na zlotalinia@gmail.com  lub zadzwoń 697979811!

Zobacz film co możemy dla Ciebie zrobić ! :)

Grawerowanie na obrączkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>