O Złotej Linii

19 Tworzymy dla Ciebie wyjątkową biżuterię – od serca.

Złotą Linię stworzył mój Ojciec – złotnik, artystyczna dusza z pasją. Założył tę firmę w roku mojego urodzenia i dlatego właśnie jest ona dla mnie czymś więcej niż biznesem.

Pracownia Złota Linia to miejsce, któremu oddałam całe serce i które daje mi poczucie, że robię coś ważnego dla innych. Teraz pomagam swojemu Tacie i razem staramy się by projektowana i wykonywana przez nas biżuteria, wywoływała naszych klientów, uśmiech zadowolenia i poczucie piękna.

Wierzę, że biżuteria to nie tylko kawałek maszynowo przetworzonego metalu, a fantastyczny środek wyrazu naszej osobowości.

Według mnie, pozwala ona ukazać cząstkę nas samych i wyrażać siebie na wiele sposobów. To coś bardzo osobistego i magicznego…

Dlatego właśnie tworzymy ją ręcznie – kawałek po kawałku, fragment po fragmencie, długo i ciężko pracując, aby była niepowtarzalna i zrobiona z sercem – właśnie dla Ciebie.

Projektujemy, doradzamy, wykonujemy i dzielimy się naszym ponad 24-letnim doświadczeniem.

Życzę Państwu, byście tak jak ja i mój Tata, robili w życiu to, co sprawia Wam niesamowitą przyjemność i przynosi satysfakcję, każdego dnia.

Aleksandra Prus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>